KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327501
nr 1532 7501
Sune Paulsen. Signerad, daterad 63, marin. Olja på pannå, 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 34x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:34:00
100 kr
150 kr
200 kr